36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

زحمات مسوولان در قم مشمول عنایات ائمه معصومین(ع) است/تدابیر شهرداری در زمان سیلاب‌ها خطر را از مردم دور کرد

آیت الله شبیری زنجانی با اشاره به تدابیر مدیریت شهری در زمان تشدید بارش‌ها و وقع سیلاب گفت: بالاخره این احتیاطاتی که در شهر صورت گرفت اگر انجام نمی‌شد در قم هم خطر مردم را تهدید می‌کرد و اینکه مشکلی در قم به وقوع نپیوست نتیجه تدبیر امثال شما است.

به گزارش شهرنیوز، آیت‌الله سیدموسی شبیری زنجانی در دیدار با دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم و مدیران شهری، با اشاره به اقدامات نوروزی شهرداری قم، خطاب به دکتر سقائیان‌نژاد گفت: زحمات امثال جنابعالی خصوصا در این ایام که زائرین در شهر هستند مورد عنایت حضرت حق است و خواهد بود.

وی با اشاره به تدابیر مدیریت شهری در زمان تشدید بارش‌ها و وقع سیلاب تصریح کرد: بالاخره این احتیاطاتی که در شهر صورت گرفت اگر انجام نمی‌شد در قم هم خطر مردم را تهدید می‌کرد و اینکه مشکلی در قم به وقوع نپیوست نتیجه تدبیر امثال شما است.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: خوشبختانه در ایام نوروز در قم مشکلی نداشتیم و تلفاتی نداشتیم و ان‌شاءالله پس از این هم مشکلی نخواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه قم شهری استثنایی در عالم است که از ابتدا سابقه تشیع از زمان ائمه اطهار علیهم السلام داشته است گفت: مثل قم در دنیا بسیار نادر است و به تعبیری این شهر حرم ائمه علیهم السلام است و در روایات هم تاکید شده که قم حرم اهل بیت علیهم السلام است.

آیت‌الله شبیری زنجانی تصریح کرد: هرچه زحمت در شهر قم با این جایگاه کشیده می‌شود مشمول عنایات ائمه معصومین علیهم السلام خواهد بود و امیدوارم همیشه موفق باشید و مشکلی در خدمت نداشته باشید.

این مرجع تقلید با اشاره به برخی مشکلات کشور خاطرنشان کرد: بسیاری از کشورهای دنیا با ما مخالف هستند و امیدواریم اقدامات آنها اثر آنچنانی بر کار مدیران ما نگذارد.