36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
برنامه ریزی و منابع انسانی

هجوم آمریکا به سپاه اوج خباثت این رژیم را نشان می‌دهد

معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهردار قم اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را مورد توجه قرار داد و گفت: آمریکا با این اقدام اوج خباثت خود را در برخورد با نظام اسلامی نشان داد.

به گزارش شهرنیوز، محسن رنجبر در مراسم گرامیداشت میلاد حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز، با تاکید بر اینکه تجلیل از عزیزان جانباز وظیفه همه مردم ایران است اظهار کرد: جانبازان عزیزترین اوقات زندگی خود را برای رضای خدا در طبق اخلاص گذاشتند تا از کیان دین و میهن در برابر متجاوز دفاع کنند.

وی با اشاره به فعالیت ۴۶ جانباز به عنوان کارمند در شهرداری قم، اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: آمریکا با این اقدام اوج خباثت خود را در برخورد با نظام اسلامی نشان داد.

معاون شهردار قم با اشاره به اعیاد شعبانیه خاطرنشان کرد: امام حسین(ع) به عنوان احیاکننده دین جدشان، تحت هر شرایطی احیای دین را اولویت خود می‌دانند و هم خون خود را می‌دهد و هم خانواده خود را در معرض شهادت و اسارت قرار می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه عدالت‌خواهی ما از حرکت امام حسین(ع) برگرفته است افزود: بسیاری از کسانی که دین اسلام را نپذیرفتند راه امام حسین(ع) را به عنوان الگو و اسوه خود قرار دادند.

رنجبر با بیان اینکه در دوران امروز شمر زمانه که دوره‌ای با دستکش مخملی به برخی افرادی که فکر کردند با کدخدا معامله کنند مشکلاتمان حل خواهد شد جلوه اصلی خود را به نمایش گذاشته است افزود: امروز این شمر زمانه نقطه اتصال مردم به نظام را مورد هجوم قرار داده است و سپاه را تروریست می‌داند در حالی که اگر سپاه تروریست است ما به تروریست بودن افتخار می‌کنیم.