10.6 C
شهر مقدس قم
۲۰ فروردین ۱۳۹۹
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
اخبار سازمان فرهنگی

شرکت بیش از ۸۰ هزار نفر در برنامه های فرهنگی شهرداری قم در ایام نوروز

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری با طراحی اینفوگرافی، فعالیتهای فرهنگی نوروز خود را به قاب تصویر کشید.

به گزارش شهر نیوز: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با طراحی اینفوگرافی، آمار فعالیتهای فرهنگی نوروزی خود را به زبان تصویر منتشر کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورشی شهرداری قم، ضمن تشریح برنامه های فرهنگی اجرا شده در ایام نوروز از استقبال و شرکت بالغ بر ۸۰ هزار نفری مسافرین و زائرین در این برنامه ها خبر داد.

وی برنامه ریزی سازمان فرهنگی ورزشی برای ایام عید را متنوع و متناسب با رده های سنی مخاطبین در بوستان ها و سطح شهر اعلام کرد و افزود: مجموع غرفه های فرهنگی ایجاد شده در سطح شهر ۳۲ غرفه بود و در این ایام ۵۷ جشن با موقعیت مکانی ثابت و سیار برگزار و ۱۱۶۵۰ نفر در جشن های استیج شرکت کردند و همچنین تعداد ۳۲۴۹۰نفر از غرفه های فرهنگی شهرداری در ۴ بوستان بازدید کردند.

مقیمی با اشاره به تاکید و  نظر مسئولین بر ارائه خدمات فرهنگی به زائرین و اجرای برنامه های فرهنگی و همچنین برنامه ریزی جهت ساعات حضور مسافرین و زائرین در شهر مقدس قم اظهار کرد: در ایام نوروز  ۲۹ هزار و ۷۱۰نفر در نمازهای برگزار شده در بوستانها شرکت کرده و خدمات فرهنگی به آنها ارائه شد و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی در بیش از ۱۱ بوستان انجام شد و به تعداد  ۶۹۳۴ نفر هدایای فرهنگی اهدا شد.

وی با اشاره به حضور زائرین در قالب ۴۰ تور رایگان قم گردی افزود: در چهار نقطه پرتردد شهر اقدام به استقرار کیوسک های راهنمای فرهنگی زائرین نمودیم که با حضور راهنمایان و کارشناسان مربوطه ، خدمات مناسبی به مسافرین ارائه شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم تعداد شرکت کنندگان در فعالیت های فرهنگی در ایام نوروز را بیش از ۸۰ هزار نفر اعلام کرد و اشاره کرد: در اجرای برنامه های فرهنگی، اطلاع رسانی و آموزش شهروندی با هدف ارتقاء فرهنگ شهروندی به عنوان یک راهبرد اصلی را در دستور کار خود قرار داشت که با اکران بنرهایی با موضاعات فرهنگی در سطح شهر این موضوع را در کنار سایر برنامه ها و طرحها پیگیری کردیم.