15.4 C
شهر مقدس قم
۳۱ فروردین ۱۳۹۸
ورود / عضویت
Image default
اخبار اداره کل ارتباطات

تقدیر استاندار قم از دکتر سقائیان نژاد در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قم

استاندار قم در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قم عملکرد شهرداری در ستاد نوروزی و مدیریت بحران را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت:شما شهردار بسیار با قدرت و اقتدار و مدیری هستید که شایسته تقدیر است.

به گزارش شهر نیوز: بهرام سرمست که در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قم سخن می گفت درخصوص عملکرد شهرداری قم در ایام نوروز گفت : من مدیری نیستم که بر اساس آمار و گزارش تصمیم بگیرم و حرفی بزنم . در میدان حاضر شدم و انصافا دیدم شهرداری قم هم در ستاد نوروزی و هم در مدیریت بحران بسیار خوب عمل کرد.

وی با بیان اینکه دکتر سقائیان نژاد شهردار بسیار با قدرت و اقتدار و مدیری است که شایسته تقدیر است،بیان داشت: تدابیر جدی که برای مدیریت بحران و پیش بینی حوادث اندیشیده شد بحران را کنترل کرد و در خصوص شرایط آتی نیز نیازمند همین تدبیر خواهیم بود و با همتی که از شما سراغ داریم برای کمک رسانی به مردم خوزستان هم در صحنه خواهیم بود.

استاندار قم در خصوص کمک ها و امداد رسانی به استان لرستان نیز افزود: در بحث کمک رسانی ها باید شاهد هم افزایی باشیم و ستاد کمک رسانی مردمی با دستگاههای مرتبط هماهنگ باشند .

سرمست همچنین خواستار هماهنگی کامل دستگاه های استان و ستاد مردمی کمک رسانی به سیل زدگان شد و بیان داشت باید آنچه در توان است در طبق اخلاص قرار گیرد تا به حول و قوه الهی با همدلی و وحدت و صدق نیت این مشکل و بحران هم حل شود.