33.6 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان آتش‌نشانی

امداد رسانی نیروهای سازمان آتشنشانی به مردم سیل‌زده لرستان/آبکشی منازل و معابر با دستگاه‌های تخصصی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: با حضور تیم‌های عملیاتی این سازمان آبکشی از منازل و مساجد،‌ معابر مناطق سیل‌زده بوسیله پمپ‌های مکنده،‌ کف‌کش‌ها و روبین‌ها در حال انجام است.

به گزارش شهرنیوز،‌ عباس جعفری با اشاره به اعزام بخشی از تجهیزات و نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم به مناطق سیل زده استان لرستان برای امدادرسانی به مردم اظهار کرد:‌ عوامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از هفته گذشته وارد مناطق سیل‌زده شده و ضمن بررسی وضعیت موجود و مشکلات و نیازمندی‌ها،‌ نسبت به تخلیه آب و آبکشی از منازل و ساختمان‌ها اقدام کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه سه تیم عملیاتی به همراه لوازم آبکشی از قبیل روبین‌های مکنده،‌ کف‌کش‌ها، پمپ‌های شناور مکنده به این مناطق اعزام شده‌اند افزود: از زمان ورود تیم‌های عملیاتی به منطقه اقدامات اولیه برای امدادرسانی به مردم و آبکشی آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم با بیان اینکه با حضور تیم‌های عملیاتی این سازمان آبکشی از منازل و مساجد،‌ معابر بوسیله پمپ‌های مکنده،‌ کف‌کش‌ها و روبین‌ها در حال انجام است گفت: خوشبختانه با مشارکت خوب مردم منطقه عملیات امدادرسانی و رفع مشکلات مردم در منطقه در حال انجام است.