28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 3

نصب قریب به ۳ هزار تخته چادر در منطقه سه

شهردار منطقه سه قم از نصب قریب به ۳ هزار تخته چادر در فضاهای اسکان اضطراری منطقه سه خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، سید شمس‌الدین نعمتی با اشاره به گزارش اقدامات انجام شده جهت استقبال از بهار در منطقه سه اظهار کرد: در آستانه نوروز آماده سازی بیش از ۲۴۰ چشمه سرویس بهداشتی در سطح بوستان‌های منطقه و ۱۲ نمازخانه در سطح بوستان‌ها برای خدمت‌رسانی به زائرین و همشهریان انجام شد.

وی با اشاره به آماده سازی ۱۶ دوش حمام در قالب دو دستگاه ساختمان در بوستان فدک افزود: گل کاری باغچه‌های سطح منطقه با کاشت بیش از ۵۰۰ هزار گلدان گل فصلی و دائمی هم از دیگر اقدامات در آستانه نوروز بود.

شهردار منطقه سه قم ایمن سازی ۵ مجموعه بازی کودکان، آماده سازی کمپ بوستان فدک جهت اسکان ۸۰۰ خانوار در هر شب، ایمن سازی و راه اندازی آبنماهای سطح منطقه (بنیادی، استانداری، ریحانه، امام، شهرداری، آبشار و…)، رنگ آمیزی و تعمیر مبلمان شهری و سطل‌های زباله ( بیش از ۱۲۰۰ عدد نیمکت و سطل زباله )، ایمن سازی و تعمیر روشنائی بوستان‌های سطح منطقه ( بیش از ۲۰۰۰ پایه چراغ ) از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی با اشاره به آمارچادرهای نصب شده در بوستان‌ها و مکانهای مسقف سطح منطقه سه گفت: در بوستان فدک تاکنون هزار و ۲۰۰ تخته چادر و در مکانهای مسقف هزار و ۷۰۰ تخته چادر نصب شد.