29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

شهرداری قم برای خدمات رسانی در روز طبیعت آمادگی کامل دارد

شهردار قم گفت : تمامی نیروهای خدمات شهری این نهاد در مناطق هشت گانه برای روز طبیعت در آماده باش کامل هستند و در داخل شهر هیچ گونه نگرانی برای خدمت رسانی به شهروندان و مسافران وجود ندارد.

 دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد عصر دوشنبه در سومین جلسه اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران قم اظهار داشت: پارک ها و بوستان های شهر شرایط لازم را برای حضور مردم و مسافران دارند.
قم دارای ۳۲۰ بوستان است که ۱۵ مورد آن برای اسکان در روز طبیعت تجهیز شده است.
وی بیان داشت: تمامی نیروهای خدماتی و امدادی شهرداری قم مانند سال های گذشته با یک برنامه منظم و منسجم در صحنه حضور خواهند داشت.

شهردار قم همچنین با اشاره به اینکه در بارندگی های چند روز گذشته در تونل غدیر به دلیل پس زدگی دریچه های فاضلاب برای آمد و شد خودروها مشکل هایی ایجاد شده بود، افزود: شهرداری با کمک شرکت آب و فاضلاب در اسرع وقت مشکل را رفع و امکان عبور و مرور وسایل نقلیه از این محور را فراهم کرد.
سقائیان نژاد همچنین با اشاره به معضل آب گرفتگی در ورودی شهر جعفریه قم گفت: امروز با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، دادستان عمومی و انقلاب و همچنین مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در محل حاضر شدیم و تصمیم گیری های لازم صورت گرفت.