31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

برقراری ۵۳۰ تماس با سامانه ۱۳۷در یازدهمین روز سال ۹۸

رییس اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری قم گفت: در یازدهمین روز سال ۹۸ بالغ بر ۵۳۰ تماس با سامانه ۱۳۷ برقرار شد.

به گزارش شهرنیوز، ابراهیم خسروی با اشاره به تماس‌های برقرار شده با سامانه ارتباطات مردمی شهرداری قم در یازدهمین روز سال ۹۸ اظهار کرد: با توجه به اینکه سامانه ۱۳۷ به عنوان اصلی‌ترین منبع اطلاع‌رسانی خدمات و امکانات شهر به مردم معرفی شده است به همین خاطر با توجه به حضور ویژه زائرین و مسافرین در شهر قم در این ایام شاهد فعالیت جدی‌تر در حوزه اطلاع‌رسانی به مسافران هستیم.

وی با بیان اینکه با آغاز تعطیلات نوروز شاهد حضور چشم‌گیر زائرین در شهر مقدس قم هستیم افزود: به همین خاطر شاهد تماس‌های مکرر با سامانه ۱۳۷ برای رفع مشکلات و نیازمندی‌های زائرین هستیم.

رییس اداره ارتباطات مردمی  ۱۳۷ شهرداری قم با بیان اینکه در یازدهمین روز سال ۹۸ بالغ بر ۵۳۰ تماس با سامانه برقرار شده است اظهار کرد: در این ایام به طور ویژه راهنمای زائرین، اطلاع‌رسانی مکان‌های اسکان و غیره توسط سامانه ۱۳۷ انجام می‌گیرد که در یازدهمین روز سال ۹۸ بالغ بر ۳۱ تماس به راهنمای زائرین و ۱۰ تماس به اطلاع‌رسانی اسکان فرهنگیان اختصاص داشته است.

وی برقراری ۴۹ تماس برای اطلاع‌ از تور قم‌گردی را مورد توجه قرار داد و گفت: با توجه به آماده سازی استراحتگاه‌های شهر برای حضور زائرین، ۳۳ تماس نیز در این زمینه با سامانه برقرار شده است.