39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان اتوبوسرانی

تمهیدات سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم در روزهای بارانی

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از آماده باش کامل ناوگان و نیروهای ستادی و اجرایی این سازمان در سطح شهر با بارش شدید باران خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، یزدی با اشاره به آماده باش ناوگان اتوبوسرانی برای خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافرین در زمان بارش شدید باران اظهار کرد: با توجه به هشدار های اعلام شده و بارندگی های شدید کلیه ناوگان این سازمان از ابتدای صبح تا ساعت ۲۲ جابجایی زائرین و شهروندان را در سطح شهر انجام می دهند.

وی افزود: با توجه به مسدود بودن بلوار زائر جابجایی زائرین از پارکسوار شمالی به حرم مطهر از طریق بلوار عمار یاسر و بلوار امام موسی صدر انجام می پذیرد و آبگرفتگی پایانه های شهروند پردیسان و میدان مرجعیت نیز تخلیه شده است.

یزدی در ادامه با بیان اینکه با توجه به تاکیدات شهردار جهت خدمات رسانی به زائرین و مجاورین شهر کریمه اهل بیت (س) و اعلام ستاد بحران تمهیدات لازم برای انتقال شهروندان از پارکینگهای اضطراری به سمت حرم و ستادهای اسکان اندیشیده شده است افزود: در صورت نیاز بصورت شبانه روزی کشیک ناوگان ادامه خواهد یافت.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: با توجه به اعلام وزش باد شدید ، محوطه پارکینگ اتوبوسها ایمن سازی کامل شده است تا از ورود خسارت های احتمالی جلوگیری شود.