25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

امکانات و زیر ساخت های سامانه ۱۳۷ تقویت شود

شهردار قم با اشاره به لزوم تقویت امکانات و زیرساخت های سامانه ۱۳۷ تصریح کرد: باید به گونه ای سیستم نرم افزاری این سامانه تقویت شود که شهروندانی که با آن تماس می گیرند برای بیان مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود پشت خط نمانند.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد در حاشیه بازدید از سامانه ۱۳۷ شهرداری قم، با تاکید بر اهمیت فعالیت های سامانه ارتباطات مردمی شهرداری اظهار کرد: این سامانه باید به گونه ای فعالیت کند که هر روز شاهد اعتماد بیشتر مردم به مجموعه مدیریت شهری باشیم.

وی با اشاره به لزوم تقویت امکانات و زیرساخت های سامانه ۱۳۷ تصریح کرد: باید به گونه ای سیستم نرم افزاری این سامانه تقویت شود که شهروندانی که با آن تماس می گیرند برای بیان مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود پشت خط نمانند.

شهردار قم با اشاره به چمعیت بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفری شهر قم افزود: آمار تماس های فعلی این سامانه نشان می دهد که هنوز مردم آنچنان که باید با این سامانه آشنا نیستند و باید در راستا معرفی آن به مردم اقدام شود.

وی گفت: باید زبده ترین و متخصص ترین نیروهای شهرداری در سامانه  ۱۳۷ حضور پیدا کنند و مدیران ارشد شهرداری نیز به صورت دوره ای با حضور در سامانه پاسخگوی مردم باشند.