38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

مردم از آسیب‌رساندن به طبیعت خودداری کنند

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: مردم از آسیب به طبیعت خودداری کنند و به طبیعت احترام بگذارند تا شاهد از بین رفتن طبیعت و خسارت به فضای سبز و شاداب شهر نباشیم.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده در روز طبیعت اظهار کرد: برای روز طبیعت اقدامات خوبی برای رفاه شهروندان در نظر گرفتیم و بوستان‌هایی به طور ویژه آماده خدمت‌رسانی به زائرین و همشهریان شده اند.

وی با تاکید بر اینکه پارک‌های شاخص شهر برای حضور مردم آماده‌سازی شده است افزود: در بوستان‌های جنگلی، بوستان غدیر، جوان و علوی اقدامات رفاهی و تامین سرویس‌های بهداشتی صورت گرفته تا مردم مشکلی در استفاده از این فضاها نداشته باشند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم پیش‌بینی برگزاری جنگ‌های شادی برای مردم در بوستان‌های شاخص شهر را مورد توجه قرار داد و افزود: با توجه به تعطیلی ۱۳ و ۱۴ فروردین پیش‌بینی این است که بعضی شهروندان از تعطیلات استفاده کنند و روز دوم را در طبیعت بگذرانند.

وی با اشاره به توصیه‌هایی در خصوص نحوه استفاده از طبیعت تصریح کرد: مردم از آسیب به طبیعت خودداری کنند و به طبیعت احترام بگذارند تا شاهد از بین رفتن طبیعت و خسارت به فضای سبز و شاداب شهر نباشیم.