35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
ستاد تخلفات شهری

جمع‌آوری ۱۰۸ متکدی از سطح شهر در ایام نوروز

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: در زمینه آسیب‌های اجتماعی فعالیت‌های ویژه به طور شبانه روزی با اکیپ‌های ثابت و سیار صورت گرفته که تا امروز تعداد ۱۰۸ نفر در قالب مرد، زن و کودک از سطح شهر جمع آوری و به مرکز غربالگری جهت ساماندهی منتقل گردیده است.

به گزارش شهرنیوز، احمدرضا شفیعی در خصوص اقدامات صورت گرفته برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهر گفت: در این زمینه فعالیت‌های ویژه به طور شبانه روزی با اکیپ‌های ثابت و سیار صورت گرفته که تا امروز تعداد ۱۰۸ نفر در قالب مرد، زن و کودک از سطح شهر جمع آوری و به مرکز غربالگری جهت ساماندهی منتقل گردیده است.

وی با بیان اینکه اقدامات ویژه ای را در خصوص ایام بارانی نوروز در راستای تأمین سلامت و ایمنی زائرین و مسافرین اجرایی کردیم خاطرنشان کرد: این اقدامات شامل مسدود کردن فوری مسیرهای ورودی و خروجی، انتقال و هدایت زائرین و مسافرین به نقاط امن پیش بینی شده و همچنین حضور فعال در محل‌های اسکان و مجتمع‌ها و نظارت ویژه جهت پیشگیری از هر گونه ورود وسایل خطر آفرین، پیک نیک گاز، آتش روشن کردن و یا رفتارهای خطر آفرین بود.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم خاطرنشان کرد: کلیه این اقدامات تا پایان تعطیلات نوروزی به خصوص روز طبیعت با توجه به حضور گسترده شهروندان و مسافرین در بوستانها به صورت ویژه ادامه خواهد داشت.