32.5 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

جابجایی۱۰۰هزار نفر مسافر از پایانه های مسافربری شهرداری قم در نیمه نخست تعطیلات نوروز

در نیمه اول تعطیلات نوروز بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر مسافر از پایانه ها و پارکسوارهای سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم جابجا شدند.

به گفته رضا پوریافر از ابتدای تعطیلات نوروزی با سرویس دهی ۶۴۵۷ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و تاکسی برون شهری بالغ بر صد هزار نفر مسافر از پایانه ها و پارکسوارهای این سازمان جابجا شدند.

وی افزود: در طول این ایام کلیه پرسنل بصورت آماده باش می باشند و تمام پایانه ها و پارکسوارها بصورت شبانه روزی فعال می باشند و به زائرین و مسافرین خدمات رسانی می کنند و از ابتدای تعطیلات ۶۰۰ جایگاه پارک در پارکسوار شمالی ویژه ماشین های سنگین در نظر گرفته شده که همه روزه این ۶۰۰ جایگاه مورد استفاده قرار گرفت.

سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم اذعان داشت: روزانه بالغ بر ۴۰۰ تماس تلفنی توسط مرکز پیام سازمان پاسخ داده می شود و مسافرین از نحوه تهیه بلیط و ساعات حرکت اتوبوس ها مطلع می شوند.

وی افزود: در زمان بارندگی کلیه نمازخانه ها و سالن های انتظار مسافر جهت رفاه حال زائرین و مسافرین در اختیار آن ها قرار گرفت و نیروهای خدماتی سازمان بصورت مستمر آبهای سطحی در کلیه پایانه ها و پارکسوارها را جمع آوری نمودند.

پوریا فر خاطر نشان کرد:  پایانه مرکزی همه روزه در کنار هموطنان عزیز میزبان زائرین از کشورهای همسایه از جمله عراق، پاکستان، هند و غیره می باشند که از خدمات پایانه بهره مند می شوند.