39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 7

لزوم همکاری مردم برای تکمیل تملکات پروژه فاز ۵ عمار یاسر

شهردار منطقه هفت قم بر لزوم همکاری مردم برای تکمیل تملکات پروژه فاز ۵ عماریاسر تاکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، مجید متین‌فر با بیان اینکه ماموریت و رسالت شهرداری خدمت‌رسانی به زائرین و همشهریان است اظهار کرد: منطقه هفت شهر قم سال ۹۰ تشکیل شده و از مناطق یک و سه مجزا شده است و محدوده ۴۶۰ هکتاری دارد. خیابان اراک، بلوار نیروی هوایی، بلوار شهید کیوانفر، بلوار رضوی، میدان الهادی بلوار عماریاسر تا محدوده خیابان صفائیه و دورشهر محدوده منطقه هفت شهر است.

وی با اشاره به ورود سالانه بیش از ۲۰ میلیون زائر به شهر قم تصریح کرد: این افتخار نصیب شهرداری منطقه هفت است که پذیرای این تعداد زائر در هسته مرکزی شهر و حرم مطهر حضرت معصومه(س) باشند.

شهردار منطقه هفت قم با تاکید بر اینکه شهر قم پذیرای مهمانان و مسافرینی است که به این شهر عزیمت می‌کنند تصریح کرد: شهرداری برای خدمت‌رسانی به مردم هر منطقه برنامه‌هایی را در دستور کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های شهری براساس نیاز شهروندان اولویت‌بندی می‌شود خاطرنشان کرد: یکی از پروژه‌های بزرگی که در حال حاضر در دستور کار منطقه هفت است اجرای پروژه فاز پنج بلوار عماریاسر است که آرزوی دیرینه ساکنین و اهالی بوده و از سال گذشته در دستور کار بوده است.

متین‌فر اذعان کرد: شهرداری متعلق به مردم است و اگر کاری در شهر انجام می‌شود بهره آن نصیب همه می‌شود و امیدواریم  همکاری مستمر و مجدانه مردم را شاهد باشیم و تملکات پروژه عماریاسر سریع‌تر تکمیل شود.