35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

تا اطلاع‌ ثانوی اجازه اسکان در بوستان‌ها داده نمی‌شود

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: تا اطلاع ثانوی به دلیل شرایط جوی از پذیرش زائرین در بوستان‌ها برای نصب چادر جلوگیری می‌شود و با توجه به اینکه در سوله‌ها فضای مناسبی فراهم شده امیدواریم مردم با نیروهای مدیریت شهری برای حضور در این سوله‌ها همکاری کنند.

به گزارش شهرنیوز، سیدمحسن میرهادی با اشاره به وضعیت اسکان اضطراری زائرین و مسافرین در روزهای گذشته به دلیل بارندگی و برودت هوا اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی همچون روال شب‌های گذشته پذیرایی مسافرین و زائرین را در سوله‌های بحران شهرداری و سوله‌های ورزشی خواهیم داشت.

وی با اشاره به هدایت زائرین به مکان‌های مسقف برای اسکان اضطراری تصریح کرد: توسط نیروهای مستقر در مبادی ورودی استراحت‌گاه‌ها در روزهای اخیر هدایت زائرین به سمت سوله‌های اسکان اضطراری را داشتیم و خدمات لازم در این فضاها به زائرین ارائه شد.

مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم با تاکید بر اینکه در شب جمعه هم تمام مسافرین و زائرینی که درخواست اسکان داشتند در این محل‌ها اسکان داده شدند افزود: تا اطلاع ثانوی به دلیل شرایط جوی از پذیرش زائرین در بوستان‌ها برای نصب چادر جلوگیری می‌شود و با توجه به اینکه در سوله‌ها فضای مناسبی فراهم شده امیدواریم مردم با نیروهای مدیریت شهری برای حضور در این سوله‌ها همکاری کنند.