29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

خدمات شهرداری به شکل گسترده برای مردم منعکس گردد/تقدیر از احداث بلوار آیت‌الله بروجردی

آیت الله صافی گلپایگانی ضمن تقدیر از زحمات شهردار و عوامل شهرداری قم گفت: خدمات شهرداری به شکل گسترده برای مردم منعکس گردد.

به گزارش شهرنیوز، آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی در دیدار نوروزی شهردار قم و جمعی از مدیران شهری، با تاکید بر اینکه آثار کارهای شهرداری در شهر به عنوان یک شهر دینی و اسلامی باید ظاهر باشد ضمن تقدیر از زحمات شهردار و عوامل شهرداری قم اظهار کرد: خدمات شهرداری به شکل گسترده برای مردم منعکس گردد.

وی با تاکید بر اینکه اگر  در کارها نیت خیر داشته باشید خداوند به شما کمک خواهد کرد گفت: اهمیت زیاد جایگاه و موقعیت‌های قم از جمله علما، روات حدیث، اصحاب ائمه و سوابق درخشنده قم باید حفظ شود.

این مرجع تقلید با توصیه و غنیمت‌ دانستن موقعیت‌های شغلی در جایگاه خدمت به مردم تصریح کرد: هرچه که شهر بیشتر آباد شود خاصه در حوزه دینی و ایمانی برای شما اسباب افتخار و خوشحالی است؛ در قم باید مقاصد اسلامی و دینی همه جا محسوس باشد.

وی با اشاره به احداث بزرگراه آیت‌الله بروجردی و نامگذاری این بلوار به نام این عالم شهیر توسط شهرداری قم گفت: این اقدام شهرداری بسیار مهم و قابل تحسین است.

آیت‌الله صافی گلپایگانی همچنین خطاب به شهردار قم توصیه کرد: خادمین خوبی برای حرم اهل بیت باشید و اینکه همیشه به فکر مردم باشید خیلی مهم است، در کارها همه جوانب کار را بسنجید اگرچه همه کارهای شهرداری بسیار خوب است.

این مرجع تقلید در پایان سخنان خود برای موفقیت شهردار و تیم مدیریت شهری و سلامتی و عاقبت بخیری مدیران شهر دعا کرد.