35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

شهرداری ها می‌توانند بسترساز رونق تولید در کشور باشند

شهردار قم گفت: محور اجراییات شهر با شهرداری است و اگر بهره‌وری در این قضایا لحاظ شده و اقتصاد شهری به سمتی رود که بتواند بقیه شغلها را تغذیه کند رونق تولید محقق خواهد شد و شهرداری‌ها می‌توانند بسترساز رونق تولید در کشور باشند.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در دیدار نوروزی با کارکنان  شهرداری قم، با تاکید بر اینکه حول حالنای سال جدید باید بسترساز تغییر ماهوی در انسان باشد اظهار کرد: هیچ تغییری در انسان ایجاد نمی‌شود مگر اینکه انسان خودش به دنبال تغییر باشد.

وی با تاکید بر اینکه خود انسان‌ها می‌توانند سال خوبی برای خود رقم بزنند تصریح کرد: شهرداری ها نقش بسیار تاثیرگذاری در جامعه دارند؛ شهرداری‌ها در کشور ۳۵۰ هزار پرسنل دارند که با خانواده‌های آنها و مجموعه‌های تابعه بیش از ۳ میلیون نفر در کشور با شهرداری‌ها ارتباط دارند.

شهردار قم با تاکید بر اینکه کار شهرداری بسیار حساس و ویژه است افزود: شهرداری در حوزه ساختمان، پسماند، خدمات و غیره کارهای زیادی می‌تواند انجام دهد؛ محور اجراییات شهر با شهرداری است و اگر بهره‌وری در این قضایا لحاظ شده و اقتصاد شهری به سمتی رود که بتواند بقیه شغلها را تغذیه کند رونق تولید محقق خواهد شد و شهرداری‌ها می‌توانند بسترساز رونق تولید در کشور باشند.

وی با بیان اینکه بالاترین عبادت بعد از واجبات خدمت به مردم است گفت: یادمان باشد که لحظاتی در زندگی ما فراهم است که می‌توان جبران مافات کرد.