29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

در ششمین روز سال جدید۷۹۵ تماس با سامانه ۱۳۷ برقرار شد

رییس اداره ارتباط مردمی ۱۳۷ شهرداری قم تماس‌های برقرار شده با این سامانه را در ششمین روز سال ۹۸ را ۷۹۵ مورد ذکر کرد.

به گزارش شهرنیوز، ابراهیم خسروی تماس‌های برقرار شده با سامانه ارتباطات مردمی شهرداری قم در ششمین روز سال ۹۸ را ۷۹۵ مورد ذکر و اظهار کرد: با توجه به اینکه سامانه ۱۳۷ به عنوان اصلی‌ترین منبع اطلاع‌رسانی خدمات و امکانات شهر به مردم معرفی شده است به همین خاطر با توجه به حضور ویژه زائرین و مسافرین در شهر قم در این ایام شاهد فعالیت جدی‌تر در حوزه اطلاع‌رسانی به مسافران هستیم.

وی با بیان اینکه بیشترین تماس‌های برقرار شده با این سامانه برای بهره‌مندی از خدمات راهنمای زائر و شرکت در تور قم‌گردی است تصریح کرد: در این ایام به طور ویژه راهنمای زائرین، اطلاع‌رسانی مکان‌های اسکان و… توسط سامانه ۱۳۷ انجام می‌گیرد که در ششمین روز سال ۹۸ بالغ بر ۱۲ تماس به راهنمای زائرین و ۸ تماس به اطلاع‌رسانی اسکان فرهنگیان اختصاص داشته است.

وی برقراری ۴۴ تماس برای اطلاع‌ از تور قم‌گردی را مورد توجه قرار داد و گفت: ۱۳ تماس در خصوص اطلاع از وضعیت کمپینگ‌های استان نیز با سامانه برقرار شد. همچنین تماس‌های مکرری با سامانه ۱۳۷ با توجه به شدت بارندگی روزهای اخیر در خصوص آب‌گرفتگی معابر، آب‌افتادگی و… داشتیم که اطلاع‌رسانی و امدادرسانی در این خصوص صورت گرفت.