35.9 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان زیباسازی

سلیقه موجود زیباسازی امروز در سطح شهر قم، کشوری است

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با بیان اینکه سلیقه موجود امروز در سطح شهر، کشوری است خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سابقه طولانی در بحث زیباسازی در شهر قم نداریم اما پابه پای شهرهای بزرگی چون مشهد، تهران و اصفهان پیش می‌رویم.

به گزارش شهرنیوز، سیدمحمدموسوی‌منش با بیان اینکه سال گذشته سه فراخوان کشوری را برگزار کردیم گفت: فراخوان شهرنگار یک در ۵ بخش اصلی اجرا شد؛ ۲ هزار و ۳۰۵ طرح از ۵۱۶ هنرمند در این بخش ارائه شد که شامل المان‌ها، آذین‌بندی، نقاشی دیواری و غیره  بود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم افزود: بعد از این فراخوان، فراخوان المان‌های نیمه شعبان را داشتیم که المان‌های مرتبط با آن بالغ بر ۲۰۹ اثر از ۹۰ هنرمند دریافت شد.

وی با اشاره به فراخوان شهرنگار دو تصریح کرد: این فراخوان نیز در دو بخش اساسی المان‌های نوروزی و نقاشی‌های دیواری اجرا شد که در آن هزار و ۴۵۲ اثر از ۲۵۴ هنرمند در بخش المان و ۹۶۹ اثر از ۲۵۸ هنرمند در بخش نقاشی دیواری ارسال شد.

موسوی‌منش با بیان اینکه سلیقه موجود امروز در سطح شهر کشوری است خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سابقه طولانی در بحث زیباسازی در شهر قم نداریم اما پا به پای شهرهای بزرگی چون مشهد، تهران و اصفهان پیش می‌رویم.