30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ترافیک

انتقال خودروها و تجهیزات موجود در رودخانه برای جلوگیری از خسارات

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم انتقال خودروها و تجهیزات موجود در رودخانه برای جلوگیری از خسارات احتمالی را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در روزهای گذشته در پی بارش شدید باران اظهار کرد: به محض اینکه اعلام هشدار از سوی ستاد بحران استان و شهرداری به سازمان اعلام شد اقدامات اولیه برای تخلیه پارکینگ‌های رودخانه، بلوار زائر و مجموعه ورودی‌های منتهی به این بلوار صورت گرفت.

وی با اشاره به امکانات و تجهیزات و خودروهایی که در محدوده بلوار زائر پارک کرده بودند تصریح کرد: با وجود اینکه هشدارهایی داده شده بود اما تعدادی خودرو در این بلوار بودند که مالکان آنها اقدام به جابجایی و خروج از رودخانه نکردند و نیروهای سازمان برای حفظ امنیت و ایمنی و جلوگیری از بروز خسارات به سرعت با جرثقیل اقدام به جابجایی این خودروها کردند.

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم اذعان کرد: همچنین انتقال خودرو ها و تجهیزات داخل پارکینگ‌های بلوار زائر(بستر رودخانه) شامل کانکس‌ها، غرفه‌ها و… جهت کاهش خسارات سیل احتمالی صورت گرفت.