35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

برگزاری مسابقه عکاسی نوروزی «قاب بهاری»

شهرداری قم در راستای ثبت نگاه هنرمندان شهروندان و مسافرین از مناظر شهری در بهار اقدام به برگزاری مسابقه عکس «قاب بهاری» می‌کند.

به گزارش شهرنیوز، شهرداری قم قصد دارد با توجه به اینکه نوروز زمان نو شدن و مهیا شدن برای سالی نو است، به کمک نگاه هنرمندانه شهروندان اقدام به برگزاری مسابقه عکس «قاب بهاری» کند تا ضمن تشویق شهروندان و مسافرین نوروزی به درک هرچه بهتر بهار، قاب نگاه‌های شما را ثبت و ماندگار کند.

محورهای در نظر گرفته شده برای این مسابقه شامل نماز و زیارت در حرم مطهرحضرت معصومه س، مسجد مقدس جمکران و امامزاده‌های استان قم، خانواده، دید و بازدید و با هم بودن،  آیین‌ها و سنت‌های ایرانی در نوروز، گشت و گذار در قم(عکس با آثار باستانی، جاذبه‌های کردشگری قم، المان‌ها و فضاسازی شهر قم)، عکاسی از فعالیت عوامل شهری (پاکبانان، آتش‌نشانان، پارکبانان، پلیس، هلال احمر، راهنمای زائر و …) است.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام و شرکت در این مسابقه می‌توانند تصاویر خود را از طریق کانال‌های رسمی شهرداری در ایتا، سروش و بله به نشانی @shahreman_Qom و یا پرتال شهرداری قم www.Qom.ir تا پنجم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ ارسال کنند.

نتایج این مسابقه هفته دوم اردیبهشت در کانال‌های رسمی شهرداری قم اعلام خواهد شد.