26.7 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

تمهیدات لازم برای مدیریت شهر در صورت ادامه بارش‌ها اتخاذ شده است

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار قم با اشاره به پیش‌بینی ادامه بارش‌ها برای امروز گفت: پیش‌بینی تمهیدات لازم صورت گرفته تا کمترین مشکل رخ دهد.

به گزارش شهرنیوز، سیدامیر سامع با اشاره به قطع بارش باران در شهر قم اظهار کرد: روز گذشته شاهد بارندگی شدیدی در قم بودیم، پیش‌بینی حدود ۲۵ میلیمتر بارندگی شده بود اما به نظر بیش از ۳۰ میلیمتر بارندگی در شهر صورت گرفت و به دلیل تمهیداتی که از قبل به همت تمام مجموعه مدیریت شهری فراهم شده بود با اینکه شاهد آب‌گرفتگی در شهر بودیم خسارات مهم و جدی نداشتیم.

وی با اشاره به تخلیه رودخانه با تصمیم ستاد مدیریت بحران استان تصریح کرد: همچنان تردد در محور بلوار زائر ممنوع است، پیش‌بینی می‌شد که سیلابی شب گذشته یا امروز صبح در رودخانه اتفاق بیفتد که در حال حاضر حجم آب در مسیر ویژه آب بسیار بالا بوده و همچنان نیروهای مدیریت شهری آماده باش هستند تا در صورت وقوع هر بحرانی سیلاب را مهار کنند.

معاون شهردار قم با تاکید بر اینکه با تلاش همکاران مدیریت شهری نسبت به گذشته خسارات، حوادث و اختلالات کمتری را در سطح شهر داشتیم افزود: البته آب‌گرفتگی‌هایی در شهر وجود داشت که با تجهیزات مدیریت شهری در حداقل زمان برطرف شد.

وی با اشاره به پیش‌بینی ادامه بارش‌ها برای امروز گفت: البته پیش‌بینی تمهیدات لازم صورت گرفته تا کمترین مشکل رخ دهد.