31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

تمام مسافران نوروزی در قم به مکان های مسقف انتقال پیدا کردند

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم گفت : با آغاز بارندگی های در شهر مسافران اسکان یافته در بوستان های شهر قم با خودروهای چراغ گردان به کمپین های مسقف سطح شهر انتقال داده شده اند.

مجتبی سبحانی ثابت اظهار داشت: اقدام مدیریت شهرداری در استقبال و کنترل بارش‌های بهاری قابل‌قبول بوده است.

وی با بیان تدابیر شهرداری قم برای اسکان مسافران نوروزی در ایام عید نوروز افزود: امسال شهرداری ۵ بوستان نیایش، غدیر، فدک، مهدی و امام رضا(ع) را برای اسکان زائران در نظر گرفته بود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر قم با تأکید بر انتقال تمام مسافران نوروزی قم به مکان‌های مسقف شهری ابراز کرد: با آغاز بارندگی‌ها در قم مسافران اسکان‌یافته در بوستان‌های شهر قم با خودروهای چراغ گردان به کمپین‌های مسقف سطح شهر انتقال داده‌شده‌اند.

عضو شورای شهر قم  با اشاره به بسته شدن مسیر رودخانه قم برای عبور و مرور خودروهای سواری ادامه داد: از ساعت ۱۲ دیروز رودخانه قم کاملاً مسدود شده و تمام خودروهای پارک شده در آن به محل دیگری انتقال پیدا کردند.

سبحانی ثابت تأکید کرد: با مدیریت مناسبی که در شهر قم انجام شد علی‌رغم بارش شدید باران در قم مشکلی ازنظر خسارت‌های مالی و جانی در قم رخ نداده و آب‌های سطحی نیز باتدبیر درستی به رودخانه قم از محل بوستان غدیر  انجام شد.

وی تصریح کرد: عملکرد امسال شهرداری قم در مسئله استقبال و اسکان مسافران نوروزی رضایت‌بخش بوده و خوشبختانه تاکنون مشکلی خاصی در این زمینه رخ نداده است. با توجه به‌ پیش‌بینی بارش در روز طبیعت برنامه‌ریزی‌های لازم در شهرداری صورت گرفته است.