31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

در پی تشدید بارندگی‌ها در شهر قم صورت گرفت؛ تشکیل ستاد مدیریت بحران شهرداری به ریاست شهردار

در پی تشدید بارندگی‌ها در شهر قم ستاد مدیریت بحران شهرداری به ریاست شهردار و با حضور اعضای آن تشکیل شد. به گزارش شهرنیوز، ستاد مدیریت بحران شهرداری قم به ریاست دکتر سقائیان‌نژاد شهردار و با حضور اعضا اعم از معاونین، مدیران مناطق و مدیران ستادی در پی تشدید بارندگی‌ها...

در پی تشدید بارندگی‌ها در شهر قم ستاد مدیریت بحران شهرداری به ریاست شهردار و با حضور اعضای آن تشکیل شد.
به گزارش شهرنیوز، ستاد مدیریت بحران شهرداری قم به ریاست دکتر سقائیان‌نژاد شهردار و با حضور اعضا اعم از معاونین، مدیران مناطق و مدیران ستادی در پی تشدید بارندگی‌ها از شب گذشته تاکنون و احتمال وقوع سیلاب در شهر تشکیل و تصمیمات لازم در خصوص پیشگیری از خطرات احتمالی اتخاذ شد.
شهردار قم در این جلسه بر لزوم آماده باش تمام نیروهای عملیاتی آتش‌نشانی، نیروهای خدمات شهری و مدیران ستادی و مناطق برای پیشگیری از بحران و مقابله با وقوع سیلاب احتمالی در قم تاکید کرد.
همچنین شهردار قم امروز از بستر رودخانه، ورودی‌ها و خروجی‌ها، عوارضی کاشان، بلوار غدیر تا بعد از ورزشگاه یادگار امام، محدوده پردیسان، محور قم ورجان، بلوار آیت‌الله بروجردی، پارکسوار جنوبی و شمالی، میدان ۷۲ تن بازدید و بر روند مدیریت شهر و ارائه خدمات شهری به زائرین و همشهریان نظارت کرد.
شهرداری قم با توجه به هشدارهای اعلام شده در خصوص احتمال وقوع آب‌گرفتگی و سیلاب در شهر، از چند روز قبل نسبت به لایروبی انهار، کانال‌ها و کنترل سپتیک‌ها، آماده باش ماشین‌آلات مکانیزه خدماتی، پمپ‌ها، مکنده‌ها و… اقدام کرده و نیروهای ستادی و خدماتی شیفت‌بندی شده و در حالت آماده‌باش برای خدمات رسانی به زائرین و همشهریان هستند.