34.1 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

تقدیر شهردار قم از همکاری مدیرکل دادگستری استان برای پیشبرد پروژه‌های عمرانی

شهردار قم گفت: خوشبختانه بار زیادی از فعالیت‌های شهرداری وابسته و منوط به همکاری همکاران دادگستری است که در این زمینه در سال‌های اخیر شاهد همکاری سازنده و خوبی بوده‌ایم.

به گزارش شهرنیوز، سیدمرتضی سقائیان‌نژاد ظهر امروز در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی مدیرکل دادگستری استان قم، با اشاره به وضعیت اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر قم اظهار کرد: با برنامه‌ریزی که صورت گرفته روند پیشبرد پروژه‌های عمرانی بسیار مطلوب شده و با وجود مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد چرخ فعالیت‌های عمرانی در قم به خوبی می‌چرخد و در همین راستا طی سال‌های اخیر شاهد افزایش قابل توجه بودجه شهرداری بوده‌ایم.
وی با اشاره به مشارکت و همکاری گسترده شهرداری و اداره کل دادگستری تصریح کرد: خوشبختانه بار زیادی از فعالیت‌های شهرداری وابسته و منوط به همکاری همکاران دادگستری است که در این زمینه در سال‌های اخیر شاهد همکاری سازنده و خوبی بوده‌ایم.
شهردار قم با اشاره به وحدت و انسجام مطلوبی که در مجموعه مدیریتی استان برقرار است افزود: با این شرایط و همت و عزمی که در استان و شهر شکل گرفته، آینده بسیار خوب در انتظار شهر مقدس قم است.
وی با بیان اینکه بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری بیش از ۸۵ درصد محقق خواهد شد، اظهار کرد: در آخرین روز سال ۹۷ قرارداد خرید ۱۰۴ دستگاه اتوبوس جدید برای شهر قم منعقد شد و در آخرین ساعات سال نیز ۴۰ دستگاه از این اتوبوس‌ها وارد شهر قم شد.