31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

نصب بیش از ۱۰ هزار تخته چادر در استراحتگاه‌های شهر قم

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از نصب بیش از ۱۰ هزار تخته چادر در استراحت‌گاه‌های شهر قم از ابتدای تعطیلات نوروز تا شب چهارم خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان با بیان اینکه در شب چهارم فروردین بالغ بر هزار و ۷۸۰ تخته چادر در استراحتگاه‌های شهر قم برپا شده است اظهار کرد: از ۲۹ اسفند استراحت‌گاه‌های شهر پذیرای زائرین و مسافرین بوده‌اند و تمام تلاش و عزم خود را به کار گرفته‌ایم تا بهترین خدمات ممکن را به مسافرین نوروزی ارائه کنیم.

وی با تاکید بر اینکه از ۲۹ اسفند ۹۷ تا پایان شب چهارم بالغ بر ۱۰ هزار تخته چادر در بوستان‌های محل اسکان شهر برپا شده است افزود: همچنین مجموعا ۱۳ هزار خودرو در بوستان‌ها توقف داشته‌اند که تنها این آمار شب گذشته بیش از ۲ هزار خودرو بوده است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تاکید بر اینکه بوستان‌های فدک، غدیر، امام رضا، مهدی، نیایش، نیاز و نرگس و پارکینگ شماره چهار مسجد مقدس جمکران به صورت اختصاصی آماده‌سازی برای حضور زائرین شده است گفت: خوشبختانه طی سال‌های اخیر با مدیریتی که صورت گرفته فضای شهری درگیر اسکان اضطراری زائرین نوروزی نمی‌شود.