27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

سال ۹۷ به نوعی سال خشکسالی مالی برای مدیریت شهری قم بود

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: سال ۹۷ به نوعی سال خشکسالی مالی برای مجموعه مدیریت شهری بود.

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: سال ۹۷ به نوعی سال خشکسالی مالی برای مجموعه مدیریت شهری بود با این وجود اقدامات چشم‌گیری صورت گرفت و امید داریم در سال ۹۸ بودجه‌های قابل توجهی که در بخش‌های مختلف خصوصا با رویکرد محرومیت‌زدایی پیش‌بینی شده است محقق شده و بخش عمده مشکلات مردم برطرف شود.

به گزارش شهرنیوز، حسن طلایی با اشاره به نوسانات قیمتی در سال ۹۷ اظهار کرد: امیدواریم بودجه بیش از ۲ هزار و۵۰۰ میلیارد تومانی شهرداری در سال ۹۸ محقق شود و بخش عمده مشکلات شهر برطرف شود.

وی با اشاره به اعتبارات پیش‌بینی شده در بخش‌های مختلف بیان کرد: در حوزه مجموعه های فرهنگی تفریحی گردشگری بیش از ۴۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده و بودجه فضای سبز هم افزایش چشم‌گیر داشته است که امیدواریم با تحقق این بودجه‌ها شرایط قم تغییر یابد.

عضو شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه سال ۹۷ به نوعی سال خشکسالی مالی برای مجموعه مدیریت شهری بود تصریح کرد: با این وجود اقدامات چشم‌گیری صورت گرفت و امید داریم در سال ۹۸ بودجه‌های قابل توجهی که در بخش‌های مختلف خصوصا با رویکرد محرومیت‌زدایی پیش‌بینی شده است محقق شده و بخش عمده مشکلات مردم برطرف شود.