39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

فرصت مطلوب تورهای قم‌گردی برای آشنایی مردم با ظرفیت‌های تاریخی قم

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: خوشبختانه این تورها با همکاری سازمان میراث فرهنگی برگزار می‌شود و فضایی ایجاد شده تا مردم علاوه بر استفاده از فضای معنوی قم، با ظرفیت‌های تاریخی، باستانی و گردشگری این شهر نیز آشنا شوند.

به گزارش شهرنیوز، حسن مالکی‌نژاد اقدامات فرهنگی شهرداری در ستاد تسهیلات نوروزی را مورد توجه قرار داد و گفت: یکی از فعالیت‌هایی که از سال‌های قبل در شهرداری آغاز شده برگزاری تورهای قم‌گردی است و با توجه به اینکه اماکن تاریخی و گردشگری قم برای بسیاری از مسافران و حتی شهروندان شناخته شده نیست این تورها می‌تواند تاثیر بسزایی در آشنایی مردم با آنها داشته باشد.

وی با بیان اینکه بسیاری از مردم با ظرفیت‌های گردشگری باستانی قم آشنا نیستند افزود: خوشبختانه این تورها با همکاری سازمان میراث فرهنگی برگزار می‌شود و فضایی ایجاد شده تا مردم علاوه بر استفاده از فضای معنوی قم، با ظرفیت‌های تاریخی، باستانی و گردشگری این شهر نیز آشنا شوند.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره اقدام ویژه فرهنگی در بیت حضرت امام(ره) تصریح کرد: هدف از این کارها این است که بیش از پیش بازدید از بیت صورت گرفته و مردم بتوانند آشنایی خوبی از زندگی امام راحل(ره) داشته باشند.