38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

آماده‌سازی ۴۰۰ سکو و ۱۰۰ آلاچیق برای اسکان زائرین در کمپ غدیر

شهردار منطقه هشت قم از آماده‌سازی ۴۰۰ سکو و ۱۰۰ آلاچیق برای اسکان زائرین در کمپ غدیر خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، ابوالفضل مستقیمی با بیان اینکه شهرداری دستگاهی است که ویژه ایام نوروز تنها آمادگی کسب نمی‌کند و در تمام ایام آماده خدمت‌رسانی به مردم است اظهار کرد: با این وجود با توجه به اینکه در ایام نوروز شاهد حضور خیل عظیم زائرین و مسافرین در شهر قم هستیم تدارک ویژه‌ای در کل شهر دیده‌ شده است.
وی با بیان اینکه در منطقه هشت ستاد اطلاع‌رسانی در مقابل بوستان غدیر راه‌اندازی شده است افزود: در این ستاد وظیفه اطلاع‌رسانی و راهنمایی زائرین را بر عهده داریم و نقشه‌های شهر قم و هتل‌های شهر به مسافران ارائه می‌شود.
شهردار منطقه هشت قم تصریح کرد: از طریق سیستم وای‌فای پیش‌بینی شده در ستاد نیز نقشه الکترونیکی و بانک اطلاعات شهر در اختیار مسافرین قرار می‌گیرد و نماینده سازمان میراث فرهنگی هم در ستاد حضور دارد تا اطلاع‌رسانی لازم به مسافرین را انجام دهد.
وی ادامه داد: در کمپ غدیر هم امکانات خوبی از جمله نمازخانه، سرویس بهداشتی و ۴۰۰ سکو و ۱۰۰ آلاچیق آماده شده تا ارائه خدمت به زائرین انجام شود. در شب‌های قبل بیش از ۳۰ چادر در کمپ برپا شده که هرچه به سمت پایان ایام نوروز برویم استقبال از این کمپ بیشتر خواهد بود.