16.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مهر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار سازمان ترافیک

استفاده بیش از ۲۰ هزار خودرو از پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم از استفاده بیش از ۲۰ هزار خودرو از پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر در دومین روز فروردین خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، علی نیک با اشاره به آمار استفاده از پارکینگ‌های شهر قم در دومین روز سال جدید اظهار کرد: در دومین روز سال جدید بالغ بر ۲۰ هزار خودرو در پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر قم تردد داشته‌اند.
وی با تاکید بر اینکه هسته مرکزی شهر محدودیت فراوانی از نظر پارکینگ دارد تصریح کرد: البته امسال ظرفیت‌های جدیدی به پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر اضافه شده ولی همچنان دچار کمبود در پارکینگ هستیم.
سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به خدمات‌رسانی پارکینگ‌های طبقاتی زائر، شرقی حرم مطهر، بهار، شهید کاظمی و بلوار زائر به زائرین تصریح کرد: آمار تردد پارکینگ طبقاتی زائر در دومین روز سال جدید بالغ بر ۸ هزار و ۲۳۹ خودرو بوده است.
وی با تاکید بر اینکه بیشترین استفاده از پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر از پارکینگ شرقی بوده است افزود: ۸ هزار و ۷۱۷ خودرو از پارکینگ شرقی، ۲ هزار و۵۵۰ خودرو از پارکینگ بهار و بیش از ۷۶۰ خودرو از پارکینگ شهید کاظمی در روز دوم فروردین استفاده کرده‌اند.