37.5 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
ستاد تخلفات شهری

بیش از ۶ هزار نفر به سمت مکان‌های مناسب اسکان هدایت شدند

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: در شب اول سال جدید بیش از ۶ هزار نفر به سمت مکان‌های مناسب اسکان هدایت شدند. به گزارش شهرنیوز، احمدرضا شفیعی در جلسه کمیسیون خدمات شهری ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم، با اشاره به اینکه در شب‌های اخیر خصوصا شب...

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: در شب اول سال جدید بیش از ۶ هزار نفر به سمت مکان‌های مناسب اسکان هدایت شدند.

به گزارش شهرنیوز، احمدرضا شفیعی در جلسه کمیسیون خدمات شهری ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم، با اشاره به اینکه در شب‌های اخیر خصوصا شب تحویل سال جدید شهر با آرامش کامل مدیریت شد اظهار کرد: البته پیک مسافر بعد از سال تحویل داشتیم که خوب مردم به مقاصد خود هدایت شدند.

وی گشت زنی در چادرها برای نظارت بر ایمنی و امنیت مسافرین را مورد توجه قرار داد و افزود: البته این اداره کل در حوزه انتظام‌بخشی شهری در نوروز خصوصا با مشکل نیروی انسانی مواجه است.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم با بیان اینکه در شب نخست سال بالغ بر ٣١۵٠ اخطار عدم نصب چادر به مسافرین داده شد گفت: در این راستا ۵٧٨ چادر نیز جمع‌آوری شده و بیش از ۶ هزار نفر به سمت مکان‌های مناسب اسکان هدایت شدند.