36 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

ثبت بیش از ۵۰۰ تماس در سامانه ۱۳۷

در نخستین روز سال ۹۸ ثبت بیش از ۵۰۰ تماس در سامانه ۱۳۷صورت گرفت.

سرپرست سامانه ۱۳۷ شهرداری قم از ثبت بیش از ۵۰۰ تماس در سامانه ۱۳۷ و اطلاع‌رسانی به زائرین در نخستین روز سال جدید خبر داد.
به گزارش شهرنیوز، ابراهیم خسروی با بیان اینکه نیروهای سامانه ۱۳۷ به سبب برنامه‌ریزی برای اطلاع‌رسانی به زائرین و مسافرین و رفع نیازمندی‌های آنان به صورت شبانه‌روزی در ایام نوروز فعالیت می‌کنند اظهار کرد: در این ایام در سه شیفت به طور میانگین ۶ نیروی سامانه پاسخگوی همشهریان و زائرین و مسافرین به صورت شبانه‌روزی هستند.
وی با بیان اینکه در نخستین روز سال جدید بالغ بر ۵۴۵ تماس در سامانه ۱۳۷ ارتباطات مردمی شهرداری قم ثبت شده است افزود: عمده این پیام‌ها با توجه به تبلیغاتی که در شهر در خصوص اطلاع‌رسانی به محوریت سامانه ۱۳۷ صورت گرفته، در خصوص اطلاع‌رسانی زائر بوده است.
سرپرست سامانه ۱۳۷ شهرداری قم تماس‌ها برقرار شده در حوزه راهنمای زائرین با این سامانه را ۱۳۴ مورد عنوان کرد و گفت: بیشترین تماس در این بخش به اطلاع‌رسانی اسکان فرهنگیان با ۷۵ پیام اختصاص داشته است.
وی ادامه داد: پس از این موضوع تور قم‌گردی با ۶۱ پیام و کمپینگ‌های شهری با ۲۷ پیام بیشترین تماس‌های ثبت شده در حوزه اطلاع رسانی را به خود اختصاص می‌دهند.