35.9 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 7

عدم اسکان موقت مسافران در فضاهای محدوده هسته مرکزی شهر

شهردار منطقه هفت قم بر عدم اسکان موقت مسافران در محدوده هسته مرکزی شهر تاکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، مجید متین‌فر در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در هسته مرکزی شهر قم برای استقبال از زائرین و مسافرین نوروزی اظهار کرد: هسته مرکزی شهر قم و محدوده حرم مطهر حضرت معصومه(س) پر تراکم‌ترین نقطه شهر از نظر مسافرین و زائرین نوروزی است و به همین خاطر حجم بالای کاری برای خدمت‌رسانی به زائرین در این محدوده نیاز است.
وی با تاکید بر اینکه اگرچه بوستان‌های منطقه هفت جزو فضاهای اسکان موقت شهری نیست اما از منظر خدمات‌رسانی و اطلاع‌رسانی این منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است تصریح کرد: با این وجود در هسته مرکزی شهر مشکل اسکان داشتیم چراکه از سوی ستادهای اطلاع‌رسانی در خصوص فضاهای اسکان راهنمایی درستی به مردم نمی‌شد.
شهردار منطقه هفت قم با تاکید بر اینکه کیوسک‌های اطلاع رسانی در خصوص اسکان در نیمه شب هم می بایست فعال باشند گفت: مردم در شب‌های نخست سال جدید با مشکلات زیادی در حوزه یافتن فضایی برای اسکان روبه رو بودند.
وی تصریح کرد: کمیته‌های اطلاع رسانی  اسکان و گرشگری در مرکز شهر می بایست یه صورت  ٢۴ ساعته فعال باشند تا بتوانند به زائرین خدمات رسانی کنند.