34.7 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پارک‌ها

هدایت مردم به سالن‌های مسقف شهر برای اسکان موقت در صورت برودت هوا

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در شب‌های قبل به دلیل برودت هوا بیشتر مسافرین به سالن‌های مسقف شهر برای اسکان موقت هدایت شدند.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر شهرداری قم، با اشاره به آمار اسکان در بوستان‌های محل اسکان اضطراری شهر گفت: در ٢٩ اسفند بالغ بر هزار و۳۲ تخته چادر و بیش از هزار و ۷۰۰ خودرو در بوستان‌ها استقرار داشتند.
وی با اشاره به بارندگی و برودت شدید هوا در شب نخستین روز سال جدید تصریح کرد: با این حال شاهد حضور چشم‌گیر زائرین در بوستان‌ها بودیم که با این وجود بخشی از زائرین به مکان‌های مسقف که به عنوان پشتیبان مشخص شده بود هدایت شدند.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بیان کرد: البته شب ۲۹ اسفند نیز ۵٧٠ تخته چادر و ٧٢٣ خودرو در بوستان‌های شهر اسکان داده شدند.
وی با تاکید بر اینکه اجباری در کار اسکان در مکان‌های مسقف وجود ندارد و اطلاع رسانی به مردم صورت می‌گیرد که به اماکن مسقف به دلیل سرما مراجعه کنند خاطرنشان کرد: در شب‌های قبل به دلیل برودت هوا در ورودی بوستان ها هم از مردم خواهش شده که به دلیل بارندگی مراجعه نکنند که با این حال برخی مراجعه کردند.