29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

اسکان ۲۱ هزار مسافر نوروزی در استراحتگاه‌های شهرداری قم

به گزارش شهرنیوز، سید امیر سامع در بازدید استاندار قم از استراحتگاه‌ها و ستادهای خدمات‌رسانی شهرداری قم در نوروز ۱۳۹۸ با اشاره به وضعیت این استراحتگاه‌ها اظهار کرد: از لحاظ سرویس بهداشتی، حمام و محل اسکان مشکلی در استراحتگاه‌های شهر قم وجود ندارد، البته برای هر کدام از این اماکن،...

به گزارش شهرنیوز، سید امیر سامع در بازدید استاندار قم از استراحتگاه‌ها و ستادهای خدمات‌رسانی شهرداری قم در نوروز ۱۳۹۸ با اشاره به وضعیت این استراحتگاه‌ها اظهار کرد: از لحاظ سرویس بهداشتی، حمام و محل اسکان مشکلی در استراحتگاه‌های شهر قم وجود ندارد، البته برای هر کدام از این اماکن، محل‌های مسقف پیش بینی کردیم تا در صورت بارندگی، مردم را در آنجا اسکان بدهیم.
وی ادامه داد: هشت ورزشگاه را طی روزهای اخیر ساماندهی کردیم و مردم را در صورت لزوم در این ورزشگاه‌ها اسکان می‌دهیم.
معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم افزود: امکان نصب حداکثر ۱۰ هزار چادر در استراحتگاه‌های شهرداری وجود دارد، در این استراحتگاه‌ها اقدامات اطلاع رسانی و فرهنگی و نیز اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد، همچنین سامانه ۱۳۷ هم در ایام نوروز فعال است.
سامع خدمت رسانی شهرداری قم به مسافران نوروزی را همراه با هماهنگی با دستگاه‌های دیگر دانست و تصریح کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از ۲۱ هزار نفر در استراحتگاه‌های شهرداری قم اسکان پیدا کردند.
وی خاطرنشان کرد: استراحتگاه‌های شهرداری قم در پنج نقطه از شهر هستند که آدرس این استراحتگاه‌ها در نقشه‌های شهر قم مشخص شده است.