31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

استاندار قم خبر داد: اعلام رضایت مسافران نوروزی از خدمات شهرداری قم

استاندار قم گفت: خدمات خوبی در استراحتگاه‌ها و ستادهای خدمات‌رسانی نوروزی شهرداری قم ارائه شده بود و مسافرین از این خدمات رضایت داشتند.

به گزارش شهرنیوز، بهرام سرمست ظهر امروز در بازدید از استراحتگاه‌ها و ستادهای خدمات‌رسانی شهرداری قم در نوروز ۱۳۹۸ با اشاره به هدف این بازدید اظهار کرد: بازدید از استراحتگاه‌ها و ستادهای خدمات‌رسانی شهرداری قم با هدف ارزیابی رضایت‌مندی مسافرین از خدمات ارائه شده توسط کمیته خدمات شهری ستاد تسهیلات زائرین استان قم است.
وی ادامه داد: خدمات خوبی در استراحتگاه‌های شهرداری قم ارائه شده بود و مسافرین از این خدمات رضایت داشتند، البته برخی از مسافرین در خصوص مشکل دسترسی به آب آشامیدنی در این استراحتگاه‌ها مسائلی مطرح کردند که دستوراتی برای رفع این نقیصه صادر شد.
استاندار قم افزود: شاهد اقدامات فرهنگی خوبی در استراحتگاه‌های شهرداری قم در ایام نوروز بودیم که امیدواریم کیفیت این اقدامات تا پایان ایام نوروز حفظ شود.
وی خاطرنشان کرد: احساس امنیت بالا در استراحتگاه‌های شهرداری قم جزو نقاط قوت مطرح شده توسط مسافرین در خصوص این استراحتگاه‌ها است، استان قم جزو استان‌های امن در کشور است.
بازدید استانداربازدید استانداربازدید استانداربازدید استاندار