29.8 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

بازدید استاندار قم از استراحتگاه‌های شهرداری برای اسکان مسافرین نوروز

استاندار قم ظهر امروز از بوستان‌های فدک و امام رضا(ع) که استراحتگاه‌های شهرداری قم برای استقبال از مسافرین نوروزی هستند، بازدید کرد.

به گزارش شهرنیوز؛بهرام سرمست استاندار قم ظهر امروز از ستادهای تسهیلات زائرین شهرداری قم مستقر در ورودی‌های شهر قم از سمت اتوبان قم تهران و جاده سلفچگان بازدید کرد.

وی در ادامه به بازدید از بوستان‌های فدک و امام رضا(ع) که استراحتگاه‌های شهرداری قم برای استقبال از مسافرین نوروزی هستند، پرداخت.
سرمست در بازدید خود از استراحتگاه‌های شهرداری قم از نزدیک و به صورت میدانی به بررسی امکانات این استراحتگاه‌ها از قبیل سرویس بهداشتی، نمازخانه، حمام، آب آشامیدنی، غرفه‌های فروش و محل نصب چادرها پرداخت.
استاندار قم در بازدید از استراحتگاه‌های شهرداری قم با مسافران اسکان یافته در این استراحتگاه‌ها به گفتگو پرداخت و نظر آن‌ها را در خصوص خدمات ارائه شده در استراحتگاه‌های شهر قم جویا شد.
مسافران در بازدید استاندار قم از استراحتگاه‌های شهرداری قم از وضعیت خدمات ارائه شده در این استراحتگاه‌ها اعلام رضایت کردند.
بازدید از ایستگاه آتش نشانی شماره ۴ شهر قم و تبریک عید به پرسنل این ایستگاه آخرین برنامه استاندار قم در بازدید از مراکز خدماتی شهرداری قم در دومین روز سال جدید بود.
بازدید استانداربازدید استانداربازدید استانداربازدید استانداربازدید استانداربازدید استانداربازدید استانداربازدید استاندار