25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 3

نصب ۶ المان نوروزی در منطقه ۳

شهردار منطقه سه قم از آماده سازی ۴ المان جدید نوروزی توسط منطقه و هماهنگی برای نصب ۶ المان نوروزی در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، سیدشمس‌الدین نعمتی با اشاره به اقدامات نوروزی  شهرداری منطقه سه اظهار کرد: یکی از کمپ‌های ویژه نوروزی شهر قم در بوستان فدک منطقه سه واقع شده و در راستای پذیرایی مطلوب از زائرین اقدامات ویژه‌ای برای آماده‌سازی این کمپ صورت گرفته است.
وی با تاکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین ورودی‌های شهر قم در منطقه سه قرار گرفته است تصریح کرد: در همین راستا این منطقه برنامه‌ریزی گسترده برای راهنمای زائرین و خدمات رسانی به آنان را بر عهده دارد.
شهردار منطقه سه قم از گل‌کاری و تکمیل باغچه‌های گل فصلی بوستان فدک بصورت ویژه و باقی باغچه‌های سطح منطقه خبر داد و افزود: همچنین برای استفاده زائرین نصب پنج دستگاه شارژر موبایل در بوستان فدک و سلام صورت گرفته است.
وی با اشاره به راه‌اندازی هشت مجموعه حمام زنانه و مردانه در بوستان فدک گفت: رنگ آمیزی جداول مبادی ورودی شهرو  خیابان‌ها، اجرای طرح خدمات محله‌ای و پاکسازی سطح محلات از پوسترها و تراکت‌های تبلیغاتی و پاکسازی زمین‌های خالی هم در این ایام صورت گرفت.
نعمتی از آماده‌سازی ۴ المان جدید نوروزی توسط منطقه و هماهنگی برای نصب ۶ المان نوروزی در سطح منطقه خبر داد و گفت: آماده‌سازی سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌های در سطح بوستان‌های منطقه، برگزاری جلسه اطفاء حریق برای پرسنل فضای سبز و همکارانی که در کمپ فدک مشغول خدمت هستند، آموزش چندین کارشناس جهت راهنمایی زائرین از دیگر اقدامات صورت گرفته در آستانه نوروز است.