32.7 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

پیام دکتر سقائیان نژاد شهردار قم به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم با صدور پیامی فرارسیدن سال ۱۳۹۸ را تبریک گفت.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد فرا رسیدن سال ۱۳۹۸ و بهار طبیعت و میلاد با سعادت حضرت علی علیه‌السلام را به تمام شهروندان تبریک گفت.
متن پیام شهردار قم به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«یا مقلب القلوب والابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال»
بهار، کلید واژه نوشدن، تازگی، طراوت، تغییر، سر زندگی و دمیده شدن روح طبیعت در وجود انسان است؛ بهار یاد آور فصلی برای تغییر به سمت تازگی و کمال انسان است. بهار طبیعت، فرصتی است تا انسان نیز در خود بهاری ایجاد کند و با تازگی و طراوت طریق الی‌الله را در پیش گیرد و چه زیبا و فرخنده که نوروز باستانی مصادف با ایام فرخنده میلاد کبریایی حضرت علی علیه‌السلام، ماه شریف رجب و آغازین روزهای بعثت انقلاب اسلامی ایران است.
نوروز، طلیعه صبحی دیگر و طلوعی مجدد که این دگرگونی شگرف پیامی برای از خود رستن و به حضرت دوست پیوستن را به همراه دارد. در این میان چه نیکوست زنده نگاه‌داشتن یاد آنانی که خوش درخشیدند در مسیر لقاء الله، آنانی که لبیک به ندای امام عاشقان گفتند و با نثار جان خود نهال انقلاب را رشد دادند تا ملت همیشه قهرمان ایران گام دوم تاریخ انقلاب اسلامی را محکم و پرصلابت بردارد.
در همین راستا تیم مدیریت شهری در این بهار طبیعت و فصل تازگی و شکوفایی، چشم امید به همراهی مضاعف دست‌اندرکاران، مدیران، مسوولان، نخبگان، کارگزاران و همشهریان عزیز و گرانقدر داشته تا بتوانیم در سایه همدلی و همکاری، ام‌القرای جهان تشیع، خاستگاه و مادر انقلاب را به جایگاه اصلی و شایسته خود برسانیم.
نوروز باستانی نه تنها در ایران عزیز ما، بلکه در برخی کشورهای دیگر نیز گرامی‌داشته می‌شود؛ از شهر مقدس قم با ظرفیت‌های مذهبی، علمی، فرهنگی، بین‌المللی، گردشگری و تاریخی، با تمدنی هفت هزار ساله تمام عزیزان را جهت حضوری خاطره‌انگیز در این دیار دعوت نموده و ضمن عرض تبریک میلاد سراسر سرور و شادمانی امیر مؤمنان حضرت علی بن ابیطالب علیه‌السلام و آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، امید آن دارم که در سال جدید، مجموعه مدیریت شهری قم بیش از گذشته با عنایات خاصه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در سایه‌سار آستان پربرکت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و با رهنمود‌ها و حمایت‌های مراجع گرانقدر، علماء، بزرگان، اندیشمندان، و دعای خیر خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران فداکار، با همه توان، برنامه‌های خود را بر مبنای تحقق اهداف یعنی همان رشد، توسعه، پیشرفت و آبادانی شهر و حرکت در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مد ظله العالی اجرا نماید.
در پایان از زحمات عوامل پرتلاش مدیریت شهری قدردانی نموده و ایامی پر از خیر و برکت و شادکامی را برای هموطنان و همشهریان عزیز به نمایندگی از خانواده بزرگ شهرداری قم آرزومندم.

دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد
شهردار قم
نوروز ۱۳۹۸