13.9 C
شهر مقدس قم
۲۱ مهر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار منطقه 8

آماده سازی منطقه هشت برای استقبال از بهار

شهردار منطقه هشت قم طرحهای خدماتی، ترافیکی، فضای سبز و زیبا سازی را مهمترین اقدامات صورت گرفته در طرح استقبال از بهار عنوان کرد

به گزارش شهر نیوز : ابوالفضل مستقیمی شهردار منطقه هشت قم در خصوص اقدامات صورت گرفته این منطقه در طرح استقبال از بهار و ایام تعطیلات نوروز گفت : طرحهای خدماتی، ترافیکی، فضای سبز و زیبا سازی مهمترین اقدامات صورت گرفته در این خصوص است .
وی با بیان اینکه با نصب پرچم‌های الوان، المان‌های نوروزی و آذین‌بندی فضاسازی‌های لازم انجام شده است، افزود: تجهیز نمازخانه و سرویس‌ بهداشتی بوستان های سطح منطقه از دیگر ضرورت‌های شهری در ایام نوروز بوده که در دستور کار قرار گرفته است.
مستقیمی افزود: آماده سازی استراحتگاه مسافران در بوستان غدیر، کاشت گل و گیاه در معابر اصلی و فرعی بوستان غدیر، اصلاح روشنایی معابر، تعویض و ترمیم پل های معابر اصلی، ، رنگ آمیزی سرعتکاه ها و لکه گیری آسفالت از دیگر اقدامات منطقه می باشد.
شهردار منطقه ۸ در پایان یادآور شد: مانند سالیان گذشته ستاد اطلاع رسانی ویژه مسافران در ورودی‌ شهر درنظر گرفته شده که در آن علاوه بر اهدای بسته‌های فرهنگی و بروشورهای گردشگری، اطلاعات و راهنمایی های لازم به مسافران ارائه می‌شود.