31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

تشکیل ستاد خدمات رسانی نوروزی و آماده باش سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از تشکیل ستاد خدمات رسانی نوروزی و آماده باش کامل سازمان در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم در خصوص تشکیل  ستاد نوروزی سازمان عنوان کرد: این ستاد متشکل از پرسنل سازمان،پلیس پایانه، مدیران شرکت های حمل و نقلی و مدیران انجمن صنفی رانندگان و نماینده سازمان حمل و نقل و پایانه های استان و نماینده معاونت تبلیغ حوزه علمیه استان می باشد که با توجه به ازدحام مسافر در ایام تعطیلات نوروز  بخصوص در ابتدای تعطیلات و پایان تعطیلات تمهیدات لازم جهت جابجایی مسافر پیش بینی شد.

وی افزود: کلیه پایانه ها و پارکسوارها بصورت شبانه روزی فعال می باشند و جهت رفاه حال زائرین حرم مطهر حدود ۶۰۰ جایگاه پارک اتوبوس در پارکسوار شمالی پیش بینی شده است و با پیش بینی صورت گرفته همه روزه از پایانه های این سازمان به بیش از ۳۲ شهر کشور سرویس ارائه داده می شود.

وی بین کرد: ۳ مجتمع خدماتی رفاهی در پایانه مرکزی، پارکسوار شمالی، پایانه خرمشهر جهت رفع مایحتاج اولیه مسافر بصورت شبانه روزی فعال می باشد و کلیه سرویس های بهداشتی و نمازخانه بصورت منظم نظافت و در اختیار زائرین و مسافرین قرار می گیرد.

رضا پوریافر در خصوص تشکیل این ستاد گفت که ستاد مذکور با تشکیل جلسات متعدد وظایف در بخش های مختلف تقسیم شده است و انشاءالله تا انتهای تعطیلات بصورت مستمر در خدمت زائرین و مسافرین شهر کریمه اهل بیت (س) هستیم. وی در رابطه با اقدامات ویژه نوروز ادامه داد: با توجه به اینکهامسال ایام نوروز در ماه مبارک رجب قرار گرفته است برنامه های فرهنگی جهت زائرین و مسافرین در نظر گرفته شده است که در مناسبت های مختلف در این ایام صورت می گیرد و ایستگاه فرهنگی مستقر در پایانه مرکزی همه روزه با حضور مبلغین حوزه علمیه استان برنامه های فرهنگی گوناگون در زمینه کودک و نوجوان و پاسخ گویی به مسائل شرعی و اعتقادی دارد.