29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

نظافت ورودی‌های شهر قم در آستانه عید نوروز

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: در راستای حفظ بهداشت عمومی و نیز ارتقاء سیما و منظر ورودی‌های شهر قم اقدام به نظافت این ورودی‌ها در آستانه عید نوروز کردیم.

به گزارش شهر نیوز، سید محسن میرهادی  در نشست خبری با اصحاب رسانه استان قم در سالن جلسات معاونت خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم با اشاره به برنامه شهرداری برای ایام نوروز اظهار کرد: شهرداری امسال در راستای اهداف خود اطلاع رسانی به مسافرین در ورودی‌های شهر را برنامه ریزی کرده است.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی به مسافرین در ورودی‌های شهر قم موجب می‌شود که مسافرین در هسته مرکزی دچار سردرگمی نشوند و نیز با این اقدام ترافیک هسته مرکزی شهر کاهش پیدا خواهد کرد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم افزود: به صورت روزانه پسماندهای ساختمانی را در شهر قم جمع آوری می‌کنیم و این کار در روزهای پایانی سال به خصوص در هسته مرکزی شهر تشدید شده است.

میرهادی هدف از جمع آوری پسماندهای ساختمانی در شهر قم را حفظ بهداشت عمومی در این شهر دانست و تصریح کرد: این اقدام تا پایان تعطیلات نوروزی هم ادامه خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: در راستای حفظ بهداشت عمومی و نیز ارتقاء سیما و منظر ورودی‌های شهر قم اقدام به نظافت این ورودی‌ها در آستانه عید نوروز کردیم، این کار از چند کیلومتر مانده به شهر قم در حاشیه‌های جاده‌ها صورت گرفت.