35 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

شهرداری و شورا شهر به دنبال افزایش ماندگاری مسافران در قم هستند

عضو شورای شهر قم با اشاره به برنامه‌های شهرداری برای استقبال از مسافران نوروزی از افزایش مدت ماندگاری زائران در قم به عنوان هدف گذاری شهرداری و شورای شهر یاد کرد.

زین‌العابدین قراچورلو در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، با اشاره به لزوم خدمات به مسافران نوروزی در ایام عید نوروز اظهار داشت: خدمات شهرداری در نوروز باید ویژه‌تر از هر زمان دیگری باشد.
وی افزود: ارائه خدمات به‌ موقع و ویژه برای تزریق روحیه نشاط و شادابی در روزهای ابتدایی سال جدید ضروری است، خدمات شهرداری در نوروز باید متفاوت از زمان‌های دیگر باشد.
عضو شورای شهر قم گفت: شهرداری باید خدماتی که مردم انتظار دارند را به‌موقع و به‌ جا ارائه دهد، متأسفانه عدم وقت‌شناسی در ارائه خدمات گاهی سبب می‌شود که مردم نتوانند استفاده درستی از تلاش‌های صورت گرفته داشته باشند.
قراچورلو با اشاره به‌ضرورت رفع نقاط ضعف شهرداری در ارائه خدمات نوروزی ابراز کرد: هرسال نقاط ضعف خدمات‌رسانی شهرداری در ایام نوروز شناسایی و رفع شده است، تقویت نقاط قوت از رویکردهای مهم شهرداری در مسئله خدمات نوروزی است، همچنین افزایش مدت ماندگاری زائران در قم هدف شهرداری و شورای شهر است.
وی با بیان ویژگی‌های نوروز امسال عنوان کرد: ازآنجایی‌که امسال روزهای تعطیل سال جدید بیشتر از سال‌های دیگر بوده باید حجم خدمات شهرداری نسبت به سال‌های قبل گسترده‌تر شود.
عضو شورای شهر قم خاطرنشان کرد: رویکرد و هدف شهرداری در ایام نوروز باید بر این مسئله معطوف باشد که زائرانی که وارد قم شده از حضور در شهر قم احساس رضایت و خشنودی کنند.