31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

بازرسی اعضای شورای شهر قم از ستادهای هشت گانه و رفع مشکلات احتمالی به صورت روزانه در ایام نوروز

بازرسی اعضای شورای شهر قم از ستادهای هشت‌گانه و رفع مشکلات احتمالی به صورت روزانه در نوروز امسال انجام خواهد گرفت.

عبدالله جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز، در بیان اهمیت خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی اظهار داشت: ستاد خدمات شهری در ستاد تسهیلات سفر استان به شهرداری قم واگذارشده و کمیته‌های ویژه‌ای توسط این نهاد در مناطق هشت‌گانه شهری تشکیل‌شده است.
وی افزود: ستادهای هشت‌گانه شهرداری در مناطق مختلف شهری به صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت خواهند بود، مجموعه نیروهای شهرداری قم در مباحث نظافت محیط در طول تعطیلات نوروزی در آماده‌باش کامل قرار دارند.
رئیس شورای شهر قم ادامه داد: با آغاز زمان مسافرت‌های نوروزی، آتش‌نشانی شهرداری قم نیز در حالت آماده‌باش کامل قرار می‌گیرد، از ماه‌های گذشته برنامه‌ریزی برای تأمین امکانات و تجهیزات موردنیاز خدمات شهری به ویژه در ایام نوروز انجام‌گرفته است.
جلالی نظارت بر انجام درست وظایف و خدمات‌دهی به شهروندان و مسافران نوروزی را موردتوجه قرار داد و اضافه کرد: بازرسی اعضای شورای شهر قم از ستادهای هشت‌گانه و رفع مشکلات احتمالی به صورت روزانه در نوروز امسال انجام خواهد گرفت.
وی با اشاره به آمادگی بوستان‌های شهر قم برای اسکان و پذیرایی از زائران گفت: اولویت اسکان در شهر قم هتل است، اما با این وجود به دلیل شرایط خاصی که در جامعه وجود دارد ۵ بوستان با نظارت کامل شهرداری برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته‌شده است.
رئیس شورای شهر قم خاطرنشان کرد: بوستان‌های غدیر، مهدی، نیایش، فدک، امام رضا(ع) و  پارکینگ چهار مسجد جمکران ازجمله مهم‌ترین محل‌های درنظرگرفته‌شده برای اسکان و استقبال از مسافران نوروزی امسال خواهد بود.