25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

ابلاغ حکم فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج اداری سیدالشهدا به شهردار منطقه دو

حکم فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج اداری سیدالشهدا شهرداری منطقه دو قم با حضور سرگرد پاسدار حسین حسن پور مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه علی ابن ابیطالب (علیه السلام) استان قم به شهردار منطقه دو ابلاغ شد.

مسئول سازمان بسیج کارمندان قم پیش از ظهر امروز با حضور در شهرداری منطقه دو حکم فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج اداری سیدالشهدا را به رضا رحیمی ابلاغ کرد.

حسین حسن پور در این جلسه افزود: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان دو فریضه بزرگ دینی مهم ترین تضمین کننده سلامت اخلاقی و رفتاری در عرصه اجتماعی محسوب می شود و باید از آن دو به عنوان تکلیفی شرعی از یک سو و حقی مدنی و سیاسی برای عموم مردم از سوی دیگر یاد کرد.

در ادامه رضا رحیمی با اشاره به اقدامات شهرداری منطقه دو در زمینه گسترش ورزشهای همگانی و نشاط عمومی در سطح منطقه خاطر نشان کرد: این منطقه با برگزاری برنامه های متنوع ورزشی، سرگرمی و … در پایگاه های مقاومت بسیج تلاش می کند نشاط عمومی را در سطح منطقه دو افزایش دهد.

وی یادآور شد: در جهت اجرای امر به معروف و نهی از منکر و با هماهنگی ستاد امر به معروف قم اقدام به برپایی غرفه ای در ستاد نوروزی شهرداری منطقه دو خواهیم کرد.