31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
فنی و عمرانی

بهره برداری از ۱۰ پروژه کلان شهری با اعتبار ۱۱۰۰ میلیارد ریال در سالروز ولادت امام جواد (ع) و در آستانه سال ۱۳۹۸

معاون فنی و عمرانی شهردار قم از برگزاری آئین افتتاح و بهره برداری از ۱۰ پروژه کلان شهری در سالروز ولادت حضرت امام جواد (ع) و در آستانه عید نوروز خبر داد.

به گزارش شهر نیوز: دکتر علیرضا قاری قرآن با اعلام خبر افتتاح و بهره برداری از ۱۰ پروژه کلان شهری با اعتباری بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد ریال گفت: اجرای پروژه های کلان شهری در کنار طرحهای عمرانی و خدماتی اجرا شده در سطح مناطق، عیدی شهرداری قم به شهروندان خواهد بود.

وی افزود: این پروژه ها در زمینه های فنی و عمرانی، توسعه معابر مواصلاتی شهر، حمل و نقل و ترافیک به بهره برداری خواهند رسید.

معاون فنی و عمرانی شهردار قم بهره برداری از رمپ و لوپ پل نهم دی، احداث بلوار فردوسی حد فاصل میدان نماز تا ریل راه آهن، بلوار شهدای روحانیت، رمپ تونل غدیل ورودی از سمت خیابان انقلاب، احداث ادامه بلوار کارگر حد فاصل سوم خرداد تا بلوار کشاورز شمالی، احداث بخشی از کانال(رینگ غربی )هدایت آبهای سطحی بلوار امام علی، ساماندهی و بهسازی معابر شهری قم (اجرای آسفالت )و برخی از  پروژه های دیگر را از ده پروژه کلان شهری قابل افتتاح در این مراسم عنوان کرد.

شایان ذکر است: آئین افتتاح و بهره برداری از ۱۰ پروژه کلان شهری شنبه ۲۵ اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد طفلان مسلم واقع در بلوار توحید (نیروگاه) با حضور نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی ، مدیران استانی و با شرکت مردم برگزار خواهد شد.