32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

جشنواره کشوری ابوذر در قم برگزار شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: قم محور انقلاب است و براین اساس امکان برگزاری جشنواره ابوذر کشوری در استان قم وجود دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره تولیدات رسانه ای ابوذر از جشن های چله سرو سازمان فرهنگی ورزشی در سالن همایش‌های شهرداری قم با اشاره به وضعیت رسانه‌های استان قم اظهار کرد: ظرفیت رسانه ای استان فراتر از وضعیت کنونی است و به لحاظ اهمیت وضعیت رسانه ای، قم یک سر و گردن بالاتر از بقیه شهرها است، هیچ کس نمی‌تواند جایگاه خبری قم را برای شهر دیگری متصور شود.

وی ادامه داد: باید برای ارتقای کیفیت کار رسانه ای در استان قم تلاش کرد و حرکت رو به رشد در این زمینه را شاهد هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم افزود: قم محور انقلاب است و براین اساس امکان برگزاری جشنواره ابوذر کشوری در استان قم وجود دارد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم آمادگی پشتیانی از این حرکت را دارد.

حسینی کاشانی با اشاره به ویژگی‌های جشنواره ابوذر اظهار کرد: جشنواره ابوذر استان قم توسط نیروهای رسانه ای خود این استان برگزار شد که نشان از بلوغ آن‌هاست.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره ابوذر قم یک جشنواره جامع و بدون خطی نگری بود که به همه اقشار توجه داشت و تمام ابعاد خبرنگاری در این جشنواره دیده شد