29.8 C
شهر مقدس قم
۱۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

خدمت رسانی ۵۰۰ تاکسی به مردم قم در پنج شنبه آخر سال ۹۷

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: برای پنج شنبه آخر سال ۵۰۰ ماشین توسط این سازمان پیش بینی شده است که از میدان شهید مطهری به سمت بهشت معصومه و قبرستان بقیع حرکت می‌کنند.

به گزارش شهرنیوز،‌ مرتضی عزتی با اشاره به تمهیدات سازمان تاکسیرانی شهرداری قم برای ایام نوروز اظهار کرد: این سازمان از ۲۰ اسفندماه آماده باش برای تمام پرسنل خود و ۱۸ شرکت تحت پوشش خود اعلام کرد و این آماده باش تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: برای پنج شنبه آخر سال ۵۰۰ ماشین توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری قم پیش بینی شده است که از میدان شهید مطهری به سمت بهشت معصومه و قبرستان بقیع حرکت می‌کنند، همچنین از تقاطع عماریاسر ارم نیز یک ایستگاه برای حرکت تاکسی به سمت گلزار شهدا در آن روز ایجاد خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم افزود: یک ایستگاه در بهشت معصومه شهر قم برای بازگشت مردم در روز پنج شنبه آخر سال ایجاد می‌کنیم تا آن‌ها در این زمینه مشکلی نداشته باشند، برای ایام اعتکاف طی روزهای ۲۹ اسفند و یکم و دوم فروردین ماه و نیز ایام نوروز و روز طبیعت برنامه‌ریزی‌های لازم را در سازمان تاکسیرانی انجام دادیم.

عزتی تعداد گشتی‌های سازمان تاکسیرانی شهرداری قم را ۲۰ گشتی دانست و تصریح کرد: این گشتی‌ها هم به صورت خودرویی و موتوری هستند و بازرسان سازمان را شیفت بندی کردیم تا کنترل و نظارت بر تاکسی‌ها داشته باشند، ساعت کار بازرسان را تا ساعت ۲۳ افزایش دادیم و بتواند کنترل و نظارت خودشان را بر حرکت ناوگان تاکسیرانی در هسته مرکزی قم تقویت کنند.

وی ادامه داد: ۶ هزار تاکسی در استان قم داریم که بیش از ۷۰۰ دستگاه از این تاکسی‌ها جزو تاکسی بی‌سیم‌ها هستند که به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: ایستگاه‌های تاکسی برای استراحتگاه‌های شهرداری قم در ایام نوروز تعریف کردیم و در آن ایستگاه‌ها تاکسی قرار خواهیم داد تا به مسافران اسکان یافته در این استراحتگاه‌ها خدمت رسانی کنند.