29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

اجرای نور پردازی ویژه ورودی‌های شهر قم در ایام نوروز 

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: در ایام نوروز سال ۹۸ آذین بندی و نور پردازی را به صورت ویژه در ورودی‌های شهر قم شاهد خواهیم بود.

به گزارش شهرنیوز، سید محسن میرهادی با اشاره به فعالیت سامانه ۱۳۷ شهر قم در ایام نوروز اظهار کرد: این سامانه در این ایام به صورت ۲۴ ساعته فعال است و شهرداری قم از طریق این سامانه، اطلاع رسانی را به مسافرین انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: شهرداری قم برنامه ریزی کرده است که در ایام نوروز جلوی تخلفاتی همچون سد معبر، تکدی گری و دست فروشی را به خصوص در هسته مرکزی شهر قم و پیرامون حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جمکران بگیرد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم افزود: سازمان زیباسازی شهرداری برای نورپردازی و نصب پرچم‌های رنگی در ایام نوروز در شهر قم برنامه ریزی کرده است، در ایام نوروز سال ۹۸ آذین بندی و نورپردازی را به صورت ویژه در ورودی‌های شهر قم شاهد خواهیم بود.

میرهادی آماده سازی پارکینگ‌ها را از اقدامات ویژه شهرداری قم برای ایام نوروز دانست و تصریح کرد: شهرداری علاوه بر آماده سازی پارکینگ‌های قبلی برای این ایام به دنبال افزایش ظرفیت پارکینگ‌های قم برای استقبال از مسافرین نوروزی است.

وی ادامه داد: خط کشی و رنگ آمیزی معابر و نصب دوربین‌های کنترل سرعت از جمله اقدامات دیگر شهرداری قم برای ایام نوروز است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم افزود: شهرداری به دنبال استقرار در بوستان‌های فدک و امام رضا(ع) برای انتقال زائرین به سمت حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران است، همچنین امسال هم برگزاری تور قم گردی برای مسافران نوروزی در دستور کار شهرداری قم است.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری قم به دنبال این است که امسال خدماتی بیشتر از سال‌های گذشته به مسافران در ایام نوروز ارائه کند.