32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

اجرای طرح مشارکتی خدمات محله ‏ای در راستای طرح استقبال از بهار

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری از طرح مشارکتی خدمات محله‏ ای در راستای طرح استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش شهر نیوز: مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری اظهار داشت: هرساله در ایام منتهی به نوروز و پیش از آغاز فصل بهار جهت آماده‎سازی شهر و زیباسازی و مناسب‎سازی سیما و منظر شهری و کاهش آلودگی‎ها با مشارکت و همراهی شهروندان، هر روز در هشت محله از محلات مناطق هشتگانه مهمان شهروندان هستیم و طرح خدمات محله‎ای  را اجرا می‎کنیم.

وی هدف از اجرای این طرح را، آماده‎سازی شهر در پایان سال، با مشارکت و همراهی شهروندان شهر مقدس قم عنوان کرد و افزود: این طرح با موضوع کاهش آلودگی‎های زیست محیطی و مناسب‎سازی سیما و منظر شهری اجرایی خواهد شد.

سید محسن میرهادی ادامه داد: از اهداف بلند مدت این طرح ایجاد روحیه همکاری و هم‎افزایی، نشاط و شادابی در بین شهروندان و پاکیزگی، طراوت و تازگی در معابر و خیابان‎ها و بوستان‏های سطح شهر و انتقال این روحیه به زائران و مسافران نوروزی است.

میرهادی اجرای این طرح را از بهمن ماه هر سال تا پایان تعطیلات نوروزی اعلام کرد و افزود: ساماندهی سیما و منظر شهری به‎خصوص در ورودی‎های شهر و اجرای طرحهای زیبا سازی و نظافت شهری از مهمترین اقدامات در این خصوص به حساب می آید.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در شهرداری با آمادگی کامل کارکنان خدمتگزار شهراری تا پایان سال و پس از آن ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: شهروندان هرگونه پیشنهاد و نظری در زمینه این طرح و کیفیت خدمات‌رسانی در سطح شهر دارند می‌توانند در تماس با سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ ارائه دهند.